O firmie

ECOVIS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Prawie 30 lat na rynku

Na polskim rynku, działamy od 1995 roku. Od roku 1996, jesteśmy firmą audytorską w rozumieniu ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym, wpisaną na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego pod numerem 1253. Od 2007 roku, działamy w ramach międzynarodowej sieci Ecovis – wiodącej światowej grupy wyspecjalizowanej w obszarach audytu, rachunkowości, doradztwa podatkowego i prawnego oraz kadrowo-płacowego. Rozległa sieć firm członkowskich Ecovis na całym świecie, zapewnia wsparcie naszym Klientom praktycznie w każdym miejscu prowadzenia działalności.

Ponad 100 pracowników

Nasz zespół to ponad 100-osobowa kadra, wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i kompetentnych pracowników, którzy sprawnie poruszają się w obszarze finansów i rachunkowości, a każdy problem rozpatrują wielopłaszczyznowo. W skład zespołu wchodzą:

Ponad 1 300 zadowolonych Klientów

Wizerunek wiarygodnej firmy jest podstawą dobrej współpracy. Naszym celem jest sukces naszych Klientów. Są wśród nich liczne spółki prawa handlowego, w tym z udziałem Skarbu Państwa, spółki giełdowe, fundacje, instytuty, uczelnie wyższe, stowarzyszenia, – jednostki działające w różnych sektorach gospodarczych. Różnorodność branż, dla których świadczymy usługi oraz nasze wieloletnie doświadczenie, przyczyniają się do dogłębnej specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów.

Ponad 10 lat zgodności z certyfikatami ISO

Od wielu lat, kładziemy nacisk na przestrzeganie wdrożonych systemów: zarządzania jakością (ISO 9001) oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji. (ISO 27001). Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie oraz wspierać Kontrahentów jako zaufany i wiarygodny partner biznesowy. Nasze działania w tym zakresie, poddawane są co roku kontroli, prowadzonej przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą.

ECOVIS

ECOVIS jest wiodącą globalną siecią firm consultingowych, która powstała i rozwinęła się w Europie Kontynentalnej. Zatrudnia obecnie około 11 000 osób w 90 krajach całego świata.

Nazwa ECOVIS to połączenie terminów „economy” oraz „vision”, które wyrażają zarówno międzynarodowy charakter sieci, jak i koncentrację na przyszłości i rozwoju.

Potencjałem i siłą ECOVIS jest połączenie dwóch czynników: indywidualnego doradztwa na poziomie krajowym z międzynarodową, interdyscyplinarną wiedzą ogólną. Dzięki temu, ECOVIS jest w stanie sprostać specyficznym wyzwaniom Twojej firmy oraz zaoferować usługi najwyższej jakości, za rozsądną cenę.

Stosowana przez sieć koncepcja one-stop-shop, zapewnia wielopłaszczyznowe wsparcie oraz umożliwia dostarczenie kompleksowych rozwiązań, towarzyszących prowadzeniu działalności.

Główne obszary, w których Ecovis świadczy usługi to:

Zaufali nam